درباره شرکت وزین جی

لوگوی شرکت وزین جی

فعالیت اصلی شرکت

شرکت وزین جی فعالیت اصلی خود را در زمینه واردات قهوه اصیل و بسیار مرغوب از کشور آفریقا ؛ قرار داده است.این شرکت با شرکت INTAN تانزانیا قرارداد همکاری دارد و تنها نماینده انحصاری این شرکت در ایران می باشد.

برند جی

شرکت وزین جی محصولات قهوه خود را با نام تجاری قهوه جی که دانه هایی دست چین شده ، از کشتزارهای شرق آفریقا  در کوههای آتشفشانی کلیمانجارو تانزانیا و زیر درختان میوه قرار دارد بدست می آورد . این دانه ها به صورت کاملاً دست چین شده و با رست حرفه ای بدست می آید . فراوری حرفه ای و پیشرفته ای که در تهیه و بسته بندی قهوه جی صورت می گیرد باعث شده است تا ما بتوانیم با افتخار و با سربلندی بگوییم یکی از بهترین دانه قهوه های جهان که هم بصورت عربیکا و هم به صورت ربوستا است را برای اولین بار از کشور تانزانیا که تقریبا یکی از بهترین کشورهای دارای کشتزارهای مرغوب قهوه است . به کشور عزیزمان ایران وارد کنیم .

نحوه فروش محصولات شرکت

این شرکت محصولات خود را به صورت آنلاین و با قیمت های عالی و با بسته بندی شیک و مرغوب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد . همچنین شرکت تضمین می کند که این محصول 100% اصیل بوده و دارای کیفیت است.

لعلی

لعلی

رئیس هئیت رئیسه
قاسمیان

قاسمیان

مدیرعامل

دیگر فعالیت های شرکت وزین جی

شرکت وزین جی ؛ در زمینه واردات دستگاههای قهوه ساز و قهوه جوش نیز فعالیت دارد و با استفاده از تجربه ای که در زمینه قهوه و نوع دم کردن قهوه دارد . اقدام به وارد کردن قهوه ساز و قهوه جوش های بسیار مرغوب ، اصل و با کیفیت کرده است . این قهوه ساز ها عمدتاً از شرکت های فلان می باشد.

همچنین شرکت وزین جی در زمینه آموزش نحوه کاشت ، نگهداری ، برداشت ، رست قهوه فعالیت داشته و همچنین در خصوص نحوه دم کردن صحیح قهوه به روشهای مختلف فعالیت داشته و در همین وب سایت نیز آموزش ها و مقالات متعدد در این خصوص قرار داده شده است که هم به صورت متن و هم به صورت فیلم در اختیار علاقه مندان به قهوه قرار داده شده است.

شرکت وزین جی علاوه بر واردات قهوه مرغوب در زمینه  صادرات  و واردات کلیه کالاهای مجاز . بسته بندی و توزیع ، امور بازگانی و امور ترخیصی فعالیت دارد .