بهترین قهوه آفریقایی ( 5 کشور برتر در زمینه قهوه در آفریقا)

بهترین قهوه آفریقایی ( 5 کشور برتر در زمینه قهوه در آفریقا)

بهترین قهوه آفریقا : فرهنگ قهوه آفریقا به تازگی طوفانی را به وجود آورده است. بازارهای مصرف کننده داخلی رشد چشمگیری داشته و در عین حال افزایش قابل ملاحظه ای در فرهنگ کافه در مناطق شهری آفریقا صورت گرفته است.

با  توجه به اینکه حدود نیم تریلیون فنجان سالانه در سراسر جهان مصرف می شود، قهوه دومین کالای معامله شده در جهان بعد از روغن است،

بنابراین قهوه موقعیت خود را به عنوان یکی از کالاهای برتر دنیا حفظ می کند. از لحاظ مصرف، قهوه مقام دوم را بعد از نوشابه در نوشیدنی پرمصرف دنیا دارا می باشد . به همین علت، دانه های قهوه در همه جا تقاضای زیاد دارند . و برندهای قهوه سعی می کنند از بهترین دانه های قهوه بهره ببرند تا در رقابت رقبای خود را کنار گذاشته وس ودی بیشتری را از آن خود کنند .

تنوع بسیار زیاد نحوه درست کردن قهوه

قهوه  انواع مختلفی دارد از جمله کاپوچینو، موچا، فریپپ، قهوه ایرلندی، اسپرسو و بسیاری دیگر که با خلاقیت های زیاد تولید و عرضه می شوند .امروزه، دانه های قهوه توسط تعدادی از مارک های برجسته در سراسر جهان فروخته می شود. دانه های قهوه توسط کشاورزان ماهر در سرتاسر قاره پرورش داده می شوند و بهترین آنها را می سازند و در سراسر جهان صادر می شوند. این مارک ها به عنوان بهترین فروشندگان قهوه تبدیل شده اند و با فروش ثروتمندترین طعم و بهترین عطر و طعم به مردم آفریقا و فراتر از آن، سود فراوانی کسب می کنند.

بهترین قهوه های آفریقایی :

1.قهوه تانزانیا :

شماره  یک ، یکی از بهترین نام تجاری قهوه در آفریقا و سایر نقاط جهان قهوه تانزانیا  محسوب می شود. این قهوه غنی و پرانرژی  در کوه مورو و کوه کولیمانجارو رشد می کند.

می توان گفت در بهترین های قهوه دنیا ، نام قهوه تانزانیا همیشه نمود خاصی را دارا می باشد . این قهوه دارای اسیدیته بالا ، آرمای ملایم و طعم دلنشین . هر علاقه مندی را به خود مجذوب می کند .

قهوه تانزانیا قهوه ای استثنایی برای عطر و طعم خوشمزه آن است که عطر و طعم دیگری را در جهان منتشر می کند. عطر و طم و عطر آن در برگفته مرکبات و نارگیل است زیرا در بین این مزارع رشد می کند . این قهوه به سادگی بهترین قهوه جهان است .اگر دنبال یکی از خاص ترین قهوه های آفریقایی می گردید ، قهوه اتیوپیایی یکی از آنهاست . این قهوه پر از طعم های متنوع و معطر است . علاوه بر این، این قهوه به شدت بزرگ، وحشی و عجیب و غریب است. بنابراین، قهوه اتیوپی یکی از محبوب ترین قهوه های آفریقا و جهان است، وهفتمین برند برتر در سراسر جهان به شمار می رود. قهوه اتریشی هارار عمدتا در مناطق جنوب اتیوپی رشد می کند. این گیاه به ارتفاع 6،300 فوت بالاتر از سطح دریا رشد کرده و خشک شده است، که ترکیبی از میوه ی جادویی را به ارمغان می آورد.2. قهوه هارار اتیوپیایی :

2. قهوه اتیوپی :

قهوه اتیوپی جز بهترین قهوه های آفریقایی است. برای طبیعت طعم و معطر آن شناخته شده است، و این چیزی است که محصولات آن را در جهان از برند های دیگر قهوه متمایز می کند. . این طعم و معطر بودن عالی قهوه اتیوپی نشان می دهد که چرا در جهان توسط علاقمندان به قهوه محبوب است . قهوه Yirgacheffe اتیوپیایی در ارتفاع 6،600 فوت بالاتر از سطح دریا رشد می کند. و از خشک است . این برند جز هشتمین برند محبوب جهان به حساب می آید . این قهوه دارای سطح اسدیته بالا و طعم تیز و تلخی دارد . آرمای آن بسیار دلنشین و آرامش بخش است . برخی از گل های قهوه طعمی از شکلات را اشاعه می کند . که باعث می شود این قهوه بسیار دلنشین و محبوب باشد .

3. قهوه کنیا :

نه تنها قهوه AA کنیا یکی از بهترین عطرهای قهوه را در آفریقا دارد . بلکه جز دهمین برند برتر قهوه در جهان محسوب می شود .

کشور کنیا یکی از بهترین تولید کنندگان قهوه در دنیا محسوب می شود . دولت کنیا با پشتیانی بسیار زیاد تولید گنندگان قهوه باعث شده است قهوه ای مرغوب تولید شود .

این قهوه در ارتفاع بیش از 6600 متر از سطح دریا و در بالاترین فلات های کشور کنیا رشد می کند.قهوه کنیا دارای اسیدیته بالا آرمای ملایم و دو طعم گل و مرکبات دارد . و برای دوست داران قهوه می تواند پیشنهادی مناسب باشد.

4.قهوه اوگاندا :

اوگاندا نیز یکی از بهترین قهوه های آفریقا را تولید می کند . اوگاندا با دارا بودن از زیباترین درحتان ربوستا قهوه تبدیل به یک از قهوه سازان عمده قاره شده است . این کشور با توجه به قیمت پایینی که روی محصولات خود می گذارد تقریبا تولیدات کشور اتیوپی را نابود کرده سات و هر سال نزدیک به 3 میلیون کیسه را به فروش می رساند .

پست های توصیه شده

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *